Vybavení Interphone pro instruktory!

12.05.2019

Všechno se mění, celej svět je jinak....Indian bude instalovat cestovní věci na helmu a bajk 😂😂😂

Neeee nedávám se na profi dráhu cestovatele, i když kdo ví😁. Dneska mi ale přišla výbava do naší motoškoly.

Přemýšlel jsem, jak nejlépe zařídit komunikaci instruktorů, navigaci atd, prostě věci, který jsem nikdy v životě nepotřeboval...pročetl jsem internet a recenze a volba padla na Interphone z www.motointercom.cz od firmy Recall (Arnold Schwarzenegger šel do recallu taky, tak proč ne já😁)

Tak jsem si povybíral, co potřebuju, a dnes to přišlo...a teď přijde to hlavní ...poradí si Indian s instalací, nebo bude brečet? Rozuzlení zápletky na videu!

#interphone #motointercom #motointercomcz #recall #recallcz#indimotoskola #michaldokoupil #indi23 #motoskola #motoschool#motoskolaindi23

INTERPHONE Cellular Line | RECALL | Motoškola Indi#23