Předpověď počasí je špatná, dá se termín odložit?


Pokud hrozí opravdu špatný počasí, telefonicky se domluvíme a posuneme termín na jindy. Sem tam nějaká sprcha nebo mokrá cesta není na škodu, ale sucho je pro motoškolu základ.

?

Onemocněl jsem, dá se termín posunout?


Jasně. Domluvíme se na nejbližší možný termín, jakmile budeš OK. 

?

Chtěl/a bych kurz někomu věnovat, co pro to musím udělat?

Stačí zavolat na moje číslo v kontaktech. Nebo vyplnit FORMULÁŘ v sekci "dárkový poukaz".

?

Chci si zaplatit kurz a vzít spolujezdce na tandemu, musím si zakoupit individuál?


Ne. Spolujezdec je ZDARMA v rámci kurzů standard i individuál. Pokud jezdíte nejčastěji ve dvou, alespoň se taky něco dozví ;-)

?

Chceme jet jen s kamarádem v rámci individuálu. Kolik to bude každýho stát?


Částka za individuál je pevná, a je jedno jestli pojede jeden nebo dva. Pokud chceš jet sám, pojedeš sám. Pokud chceš s sebou i kámoše, se kterým třeba nejčastěji jezdíš, tak to není problém, a aspoň se můžete o náklady podělit. 

?

Chceme absolvovat individuál ve dvou, ale jezdecky máme rozdílnou úroveň, jak kurz vypadá?


Přizpůsobíme se "nejslabšímu článku" a v určitých sekcích trati se pověnujeme každému zvlášť. Můžeme zajet i na volnou plochu a trénovat mimo provoz. Nikdo není "pomalý" tak, abychom si s tím neporadili. Netlačte na pilu, rychlost musí přijít sama k vám a ta přijde, až získáte větší jistotu a důvěru ve svoje schopnosti a možnosti. Takže naším cílem stejně není zrychlení, ale dovednosti, jistota, reakce a jejich zautomatizování.

?

Rád bych si zaplatil kurz i na okruh.

Chystáme termíny na malé okruhy jako Sosnová, ale budeme se snažit o termíny i na velké okruhy jako Brno a Most v rámci některých agentur.  

?

Jsem z daleka, jak je to s ubytováním?


Momentálně je s námi spolupracující penzion v rekonstrukci. Je tu ale možnost ubytování přímo u nás v ceně, akorát musíte počítat s tím, že je to "kempový" styl :-) stačí uvést zájem do poznámky při rezervaci, nebo zavolat.

?

Jak se mám na kurz připravit?


Základem je dobré obutí motorky a dobrý technický stav. Tím máme na mysli hlavně dobré pneu (slušný vzorek, žádný starý rašple), funkční brzdy (žádný "gumáky" se sjetými brzdovými deskami) a funkční podvozek (tzn. hlavně u starších modelů, aby například netekly vidlice). 
Je to naše doporučení, ne podmínka, ale přispěje to k vašemu lepšímu pocitu a hlavně progresu.

?

Chcete se ještě na něco zeptat? 


Zanechte nám zprávu, stačí kliknout vpravo dole na červenou ikonu "help"!

?