Jak si mám kurz rezervovat?

Volné termíny najdete na rezervační stránce. Po rezervaci pošleme email s podmínkami a instrukcemi k platbě. Rezervace je platná po uhrazení celé částky na účet Indiracing z.s.

?

Předpověď počasí je špatná, dá se termín odložit?

Pokud hrozí opravdu špatný počasí, telefonicky se domluvíme a posuneme termín na jindy. Sem tam nějaká sprcha nebo mokrá cesta není na škodu, ale sucho je pro motoškolu základ. Odklad lze provést maximálně dvakrát.

?

Chceme jet jen s kamarádem v rámci individuálu. Kolik to bude každýho stát?

Částka za individuál s Michalem Dokoupilem je pevná za den, a je jedno jestli pojede jeden nebo dva. Pokud chceš jet sám, pojedeš sám. Pokud chceš s sebou i kámoše, se kterým třeba nejčastěji jezdíš, tak to není problém, a aspoň se můžete o náklady podělit.

?

Chceme absolvovat individuál ve dvou, ale jezdecky máme rozdílnou úroveň, jak kurz vypadá?

Přizpůsobím se "nejslabšímu článku" a při tréninku na letišti to není tak důležité. Nikdo není "pomalý" tak, abych si s tím neporadil. Netlačte na pilu, rychlost musí přijít sama k vám a ta přijde, až získáte větší jistotu a důvěru ve svoje schopnosti a možnosti. Takže naším cílem stejně není zrychlení, ale dovednosti, jistota, reakce a jejich zautomatizování.

Pokud je opravdu velký rozdíl v jezdecké úrovni, doporučuji zarezervovat termín v motoškole u Veroniky, která se ráda pověnuje začátečníkům a ženám.

Jak kurz probíhá?

Ráno se sejdeme u nás na adrese Stará Lysá 31, dáme kafe a probereme teorii, nainstalujeme interkomy a vyrazíme. Už během dopoledne poznáme, kde jsou největší rezervy a problémy. Po obědě pak je na řadě letiště, kde trávíme tolik času, kolik je zkrátka potřeba a pak pokračujeme cestou, kde se rovnou v praxi vyzkouší trénink z letiště. Návrat do místa startu cca okolo šesté, sedmé.

?

Jak se mám na kurz připravit?

Základem je dobré obutí motorky a dobrý technický stav. Tím máme na mysli hlavně dobré pneu (slušný vzorek, žádný starý rašple), funkční brzdy (žádný "gumáky" se sjetými brzdovými deskami) a funkční podvozek (tzn. hlavně u starších modelů, aby například netekly vidlice).

?

Chtěl/a bych kurz někomu věnovat, co pro to musím udělat?

Vyplnit FORMULÁŘ v sekci "dárkový poukaz".

?

Chci si zaplatit kurz a vzít spolujezdce na tandemu, musím si zakoupit individuál?

Ne. Spolujezdec je ZDARMA v rámci kurzů standard i individuál. Pokud jezdíte nejčastěji ve dvou, alespoň se taky něco dozví, i když je samozřejmě lepší absolvovat kurz bez spolujezdce.

?

Jsem z daleka, jak je to s ubytováním?

Velmi doporučujeme ubytování vzdálené 11km, v hotelu Lony

?

Onemocněl jsem, dá se termín posunout?

Jasně. Domluvíme se na nejbližší možný termín, jakmile budeš OK.

?

Chci rezervaci zrušit úplně, jak to bude s penězi?

Za individuální a standard trénink více jak měsíc před termínem v plné výši.
Pokud je to kratší doba než 30 dní do kurzu vracíme 50% a pokud byl již kurz jednou odložen, tak peníze nevracíme.
Za nevyužitý dárkový poukaz peníze nevracíme.

?

Chcete se ještě na něco zeptat?

Zanechte nám zprávu, stačí kliknout vpravo dole na ikonu "messenger"!

?

Do you want an individual course in English?

English isn´t problem for Michal, just contact him on +420 736 427 047 for all details you need to know.