Termíny na rok 2021 v prosinci!

11.10.2020

Právě řešíme termíny na rok 2021, které se odvíjí od termínů roadracingových závodů.

Vzhledem k aktuální situaci je jasné, že je zatím všechno nejasné :-/ , ale i přesto se pokusíme dát některé termíny na web nejpozději do konce prosince a během začátku roku ještě budeme průběžně neobsazené termíny a volné dny upravovat.

Pokud jste se letos z nějakého důvodu nemohli kurzu zúčastnit, nebo uplatnit dárkový poukaz, tak to vůbec nevadí a jen to dopište při rezervaci do poznámky.

To samé bude platí i pro dárkové poukazy, které nadělí Ježíšek. Stačí jen pak u rezervace  uvést do poznámky "Dárkový poukaz" a hotovo. 

Osvědčil se nám i trénink na okruhu, takže se pokusíme domluvit a zařadit více podobných akcí, jako byla Sosnová, která se opravdu povedla. 
Pokud máte chuť se ještě svézt, tak jsou ještě volná místa za 500,- bez instruktora na 21.10.2020

Zima snad nebude moc dlouhá, tak na jaře na viděnou!

Indi a Verča

🏍️Sosnová 15.9.2020! Trénink se parádně povedl💪, naprosto bez ztráty kytičky, protože nebyl ani jeden pád a všichni se o velký kus posunuli! Díky moc veliteli Sharkovi😁 a všem v mojí skupině...bylo to supr pánové a dámo👌 #sosnova #indimotoskola #motoskolaindi23 #motoskola #motoschool #treninknamoto #motorkariczsk #veronika53 #veronikahankocyova #michalindidokoupil #indi23 #michaldokoupil #treninknamoto #motorkariczsk

Zveřejnil(a) Motoškola Indi#23 dne Úterý 15. září 2020