Sezona běží a naše motoškola taky!

11.08.2020

Původně jsme si s Verčou mysleli, že budete mít zájem spíš o standard kurz, ale to jsme se spletli!

Naopak nejvíc se Vás hlásí na individuál a to i tak, že se sami někde na diskuzích domlouváte a pak se dva, co se neznají, přihlásí dohromady. Za to moc děkujeme a je to pro nás perfektní zpětná vazba!

Původně jsme si i mysleli, že většina z Vás už za sebou bude mít nějaký kurz z jiných motoškol, a proto Vás nebudeme trénovat na letišti... Ale i to se nakonec ukázalo jako omyl, protože se většina z Vás na trénink na volné ploše těší a je to fakt zábava, takže jsme zařadili (nepovinnou) zastávku na letišti v Hradčanech, kde zkoušíme hlavně správný posed na motorce a náklony, resp. to jak se motorka za určitých situací chová.

Některé týdny jsou úplně nabité, jiné o chlup volnější, takže kolikrát nestíháme tyhle stránky pořádně aktualizovat, ale kromě přibývajících rezervací se nic jiného stejně  zásadně nezměnilo, takže ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další jízdy!

Indi #23 a Verča #53