První kurzy za námi!

01.05.2019

V dubnu proběhly první kurzy a naštěstí nám klaplo i parádně počasí!
Hned od začátku jsem měl mezi "žáky" samé rychlíky, a jednomu z nich jsem možná zasáhl do motorkářského života víc, než jsem si myslel, protože už zvažuje prodej svojí stávající motorky a bude pořizovat něco jiného blíž jeho řidičského stylu. Jak je vidět, motoškola toho může dost změnit  :-)

Velmi mě bavilo pracovat s každým individuálně, protože jsem tím pádem nejel vůbec podle nějaké šablony, ale hledal jsem cestu, aby kurz byl opravdu přínosem pro všechny a na konci si všichni řekli, jo stálo to za to!

Takže (zatím jen) pánové moc díky! A třeba si to z některými ještě zopakujeme ;-)

Tady je jedno krátké video z kurzu těsně před tím, než jsem odletěl na závody do Irska, najezdili jsme 350km, a kluci toho už odpoledne měli asi plný brejle :-)

Zveřejnil(a) Michal Dokoupil dne Středa 24. dubna 2019