Motosalon 2020

Minulý víkend jsme na výstavě nelenili!

Na stánku časopisu Motorbike jsme měli nejen vystavenou naši závodní R6, ale také k dispozici informační letáčky ke škole. A i když by se zdálo, že se vše bude točit spíš kolem závodů, ve skutečnosti jsme řešili právě všechno okolo školy, která nás neskutečně baví!

Nebude to trvat dlouho a brzy rozšíříme "vozový park". Vedle našich supersportů Yamahy R6 a Hondy CBR600RR, které teď ve škole používáme, budeme mít i krásný cesťák a 125cc, abychom dokázali nabídnout motoškolu opravdu všem!

Co konkrétně za stroje to bude, se brzo dozvíte přímo z předávačky na prodejnách...ale můžete si zkusit tipnout :-)
(samozřejmě z toho máme druhý Vánoce, tak se možná prokecneme i dřív!)

Super bylo i setkání s českou legendou Dakaru Ivo Kaštanem, se kterým také kujeme pikle, takže se fakt máte na co těšit!